Hakkımızda

Hakkımızda

Temel ilkemiz; müvekkillerimizin karşılaştığı hukuksal sorunlarına en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üreterek avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektir. Temel ilkemiz doğrultusunda hizmet verirken, meslek etik kurallarını göz önüne alarak; müvekkillerimizle güven ve gizliliğe dayanan, dürüstlük ve sadakatın esas olduğu saygılı ve uzun süreli ilişkiler kurmak temel amacımızdır.

Büromuz; dava türlerine göre görev bölümü yapılarak; uzman ve yenilikçi ekibiyle beraber  hukuki danışmanlık, dava açma, dava takibi ile icra takibi hizmetleri sunmaktadır. Büromuzda iyi derecede İngilizce bilen avukatlar çalışmaktadır. Büromuzun uzman ve tecrübeli kadrosu tarafından sunulan hizmetlerde, son derece titiz ve detaylı çalışmalar  sonucu hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler üretilmektedir. Hukuki alanlarda hizmetlerimizi; güncel değişiklikleri takip ederek, yeniliklere uyum sağlayan yapımızla evrensel hukuk kuralları çerçevesinde sürdürmekteyiz. 

Büromuz, herhangi bir yasal sorunla karşı karşıya bulunmanız durumunda iyi niyetli, samimi, çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemenin yanı sıra proaktif bir yaklaşım sergileyerek  var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, ortaya çıkabilecek sorunları da engellemeyi de ilke edinmiştir. 

Alptekin & Işık & Özer Hukuk ve Danışmanlık Bürosu ağırlıklı olarak; Asker / Polis / Kamu Personeli Hukuku, Anayasa Mahkemesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Bireysel Başvurusu, İdare Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, İcra İflas Hukuku, Tazminat Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Miras Hukuku, Tüketici Hukuku, Yabancılar Hukuku, Tanıma ve Tenfiz davalarında avukatlık ve danışmanlık  hizmetlerini vermektedir..